ShipEntegra

E-İhracatın Kolayı Var

eBay’de Kargo Üzerinden Nasıl Kar Edilir?

eBay’de Kargo Üzerinden Nasıl Kar Edilir?

eBay, yapısı gereği rekabetin çok yüksek olduğu bir online alışveriş platformu. Sektörde benzer ürünler satan kişilerin sürekli olarak fiyat düşürmesi de rekabeti kızıştırıyor. Bu durumlarda yapılabilecek en iyi şeylerden biri ShipEntegra kullanarak kargo ücreti üzerinden kar etmek. 

ShipEntegra kullanmadığınızda her ürün için sürekli olarak farklı kargo firmalarından fiyat almanız gerekir. Bu fiyatları karşılaştırmak, hesaplamaları yapmak da ilave iş yükü. Biz ShipEntegra olarak UPS, DHL, FedEx, TNT gibi güvenilir firmalardan sizler için çok uygun fiyatlar aldık. Böylece tek ekrandan bu fiyatları görebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Bu özellik müşterilerinize de birden fazla kargo seçeneği sunmanıza olanak sağlıyor. 

Sektörde fiyatlar ne kadar düşerse düşsün konu kargo fiyatı üzerindne rekabet etmeye geldiğinde ShipEntegra kullanıcıları herkesten bir adım önde oluyor. Biz günde binlerce kargo çıkışı yaptığımızdan dolayı kargo firmalarından aldığımız fiyatlar bireysel olarak aldığınız tekliften daima daha avantajlı. 

Rakipleriniz fiyat alıp karşılaştırıp takip numarası girmeye çalışırken siz tek tuşla tüm bunları zaten yapmış oluyorsunuz. Onlar 13 Euro’ya gönderi yapıyorsa siz de aynı kargo fiyatını yazdığınız halde daha ucuza göndererek kargo ücretinden kar edebilirsiniz.  

Çünkü ShipEntegra: e-ihracatın kolayı var! 

admin

Yorumlar kapalı.