ShipEntegra

E-İhracatın Kolayı Var

Mağaza Entegrasyonu

Mağaza Entegrasyonu

ShipEntegra sizler için en popüler pazar yerlerini (Ebay, Amazon, Shopify,Etsy, Opencart, WooCommerce, Bonanza, PrestaShop, Magento, Walmart, Your Store) bir araya getirerek, tek bir noktadan tüm dükkanlarınızı yönetmenizi sağlıyor.

Mağazalarınızın entegrasyonu için  öncelikle ShipEntegra’ya kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra 0850 550 58 59 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ya da ShipEntegra sayfanızın solundaki menüden Destek & Duyuru > Destek Talebi Oluştur’a tıklayıp açılan sayfadaki bilgileri doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.   

ShipEntegra üzerinden entegre ettiğiniz mağazalarınızı ShipEntegra sayfanızın solundaki menüden Ayarlar>Mağazalarım‘a tıklayarak görebilir yine buradan her bir mağazanız için gerekli düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

ShipEntegra hesabınız üzerinde entegre ettiğiniz mağazalarınızdan gelen siparişlerinizi anlık olarak takip edebilir, siparişleriniz için etiketler oluşturabilirsiniz.  İsterseniz oluşan takip numaralarının platformlara otomatik olarak yazılmasını tercih ederek tek tek mağazalarınızı dolaşmak zorunda kalmadan takip numaralarının güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Süreçlerin nasıl işlediğine dair daha detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

admin

Bir Cevap Yazın