ShipEntegra

E-İhracatın Kolayı Var

Resmi Tatillerde Kargo Takip Numaralarınız Hazır!

Resmi Tatillerde Kargo Takip Numaralarınız Hazır!

E-ihracat yapmanın zorluklarından bir tanesi ülkemizdeki dini ve milli resmi tatillerde kargoların yollanamıyor olması. Özellikle Amazon’da FBM (fulfillment by merchant) yapan satıcıların dükkan puanlarının düşmemesi için mutlaka takip numaraları girmesi gerekiyor. Etsy satıcıları ise tek tek müşterilerine mesaj atıp birkaç gün gecikme yaşayacaklarını bildirmek zorunda kalıyorlar. ShipEntegra olarak e-ihracatın bu kısmını da kolaylaştırdık ve öntakip numarası sistemini başlattık. Böylece satış yaptığınız platformlara paketi göndermeden önce kargo takip numaraları girerek dükkanlarınızın başarısını ülkemizdeki resmi tatillerde de devam ettirebileceksiniz. 


takip numarası

Kargo takip numaralarınızı paketlerinizi göndermeden alabilmek için ShipEntegra hesabınızın içerisinden ShipEntegra etiketinizi basmanız gerekiyor. Etiketlerinizi basarken ölçüm ve tartım verilerini sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Böylece gün içerisinde ShipEntegra size mail olarak henüz yollamadığınız paketlerin takip numaralarını bildirecek ve aynı numaraları da her zamanki gibi otomatik olarak entegrasyon üzerinden Amazon, Ebay, Etsy gibi platformlara girecek. Tüm tatil süresince takip numarası talepleri bu şekilde alınacak ve sistem üzerinde paylaşılacak. Tatil sonrası paketler ShipEntegra operasyon merkezine geldiğinde ise aynı numaralar ile müşterilerinize en hızlı ve güvenli şekilde teslim edilmek üzere yola çıkacak. 

Etiketleri nasıl basacağınızı adım adım tekrar okumak isterseniz ShipEntegra Lojistik Aşamasında Nasıl Etiket Oluşturulur başlıklı blog yazımıza bir gözatabilirsiniz. 

ShipEntegra ile E-ihracatın kolayı var! 

Kurban bayramı süresince operasyonlarımızın nasıl ilerleyeceği konusunda bilgi almak için ShipEntegra Kurban Bayramı Kutlaması ve Bilgilendirmesi yazımızı okuyabilirsiniz. 

resmi tatillerde kargo takip numarasıadmin

Yorumlar kapalı.