ShipEntegra

E-İhracatın Kolayı Var

ShipEntegra Kurban Bayramı Kutlaması ve Bilgilendirmesi

ShipEntegra Kurban Bayramı Kutlaması ve Bilgilendirmesi

kurban bayramı mesajı

ShipEntegra ailesi olarak tüm kullancılarımızın kurban bayramlarını kutluyoruz! Ailenizle, sevdiklerinizle mutlulukla geçireceğiniz bir bayram dileriz. 

ShipEntegra’da tüm operasyonlarımız arife günü her zaman olduğu şekilde ilerleyecek. 12-13-14 Ağustos boyunca biz de ailelerimizle bayramı kutluyor olacağız fakat sistemimiz çalışmaya devam edecek. Resmi Tatillerde Kargo Takip Numaralarınız Hazır başlıklı yazımızda bahsettiğimiz gibi yollamadığınız kargolarınızın takip numaralarını da tatil boyunca alabilir ve e-ihracat operasyonlarınızı başarıyla devam ettirebilirsiniz. 

Paketlerinizi yollamadan önce takip numarası alabilmek için ShipEntegra hesabınızın içerisinden ShipEntegra etiketinizi paketlerin ölçülerini girerek sisteme kaydetmelisiniz. Gün içerisinde sistem size mail olarak henüz yollamadığınız paketlerin takip numaralarını bildirecek ve aynı numaraları da her zamanki gibi otomatik olarak entegrasyon üzerinden Amazon, Ebay, Etsy gibi platformlara girecek. 

Tüm tatil boyunca yollamadığınız paketlerinizin takip numaralarını bu şekilde alabileceksiniz. Tatil sonrasında ise her zamanki gibi paketler bize ulaştığında aynı numaralar işe müşterilerinize güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak üzere yola çıkaracağız. 

Hep birlikte nice bayramlar kutlamak dileği ile… 

ShipEntegra Ailesi 

admin

Yorumlar kapalı.